« wróć na stronę główną
  • 30 lat doświadczenia w branży domofonów

Przez pierwszych 10 lat działalności firma wykonywała usługi instalacyjne i konserwatorskie. Od lat 90. produkujemy domofony. Cały proces – od projektu aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie.

Zaczynaliśmy od serii CDN skierowanej do budownictwa wielomieszkaniowego i przez dłuższy czas specjalizowaliśmy się właśnie w tym segmencie. Zdobyliśmy zaufanie inwestorów, a przede wszystkim firm instalacyjnych, których potrzeby bardzo dobrze znamy i rozumiemy.

 

  • Jakość ACO

W domofonie ważny jest każdy detal. Nasi inżynierowie pracują nad rozwiązaniami tak długo aż jesteśmy w pełni zadowoleni i pewni ich jakości. Nasze produkty są przyjazne dla osób niewidomych i niesłyszących. Znamy też realia pogodowe i społeczne – domofony ACO odporne są na zmienne warunki klimatyczne, a także akty wandalizmu.

 

  • Kierunek rozwoju

Firma jest w fazie wzrostu. Wchodzimy do nowych segmentów – produktów skierowanych do indywidualnych klientów oraz nowoczesnego budownictwa wielomieszkaniowego. W związku z tym wprowadzamy innowacyjne, niespotykane u innych producentów rozwiązania. Dobrze wiemy, że domofon jest tym „pierwszym wrażeniem” dla gości, więc dużą uwagę przykładamy nie tylko do trwałości i funkcjonalności, ale również do designu.

Naszymi głównymi partnerami są firmy instalacyjne oraz dystrybucyjne, z którymi blisko współpracujemy, dajemy im wiedzę i narzędzia po to, by zadowoleni byli zarówno gospodarze każdego domu, w którym jest zainstalowany domofon ACO, jak i ich goście.

 

  • Nagrody i wyróżnienia

Firma została uhonorowana tytułem laureata w VIII edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości 2011 roku.

ACO bierze również udział w prestiżowym programie Paszport do Exportu.