« wróć na stronę główną

Poznaj acoGO! - nowy produkt w ofercie Aco

Wejdź na www.domofonwtelefonie.pl i dowiedz się więcej!

Wideodomofon - acoGO!

Nowe kolory central CDNP6

Wideodomofon -

Nowa centrala domofonowa CDNP7ACC już w sprzedaży!

Wideodomofon -

Bez kabla, bez słuchawki, bez problemu.
ACO prezentuje nową linię
odbiorników bezsłuchawkowych

Wideodomofon -

Nowe odbiorniki ACO

 Wideodomofon -

 

ACO przedstawia wideodomofon FAMILIO PRO
Przywitaj się z klasą

 

Przywitaj się z klasą - wideodomofon FAMILIO PRO

Przywitaj się z klasą i wybierz produkt z linii Familio Pro. To pierwsze produkowane w Polsce cyfrowe wideodomofony zawierające nowoczesne rozwiązania technologicznie. Przeznaczone zostały dla domów jedno i kilkurodzinnych oraz firm - wszędzie tam, gdzie prócz niezawodnego działania liczy się także efektowny wygląd.

Połączenie nierdzewnej stali szczotkowanej ze szkłem pozwoliło stworzyć produkt o klasycznej elegancji, który przez długie lata będzie godnie witać odwiedzających Cię gości.

Wideodomofon -
Wideodomofon -

Najwyższa jakość wśród wideodomofonów

Ekskluzywny wygląd wideodomofony Familio Pro zawdzięczają szlachetnemu połączeniu szczotkowanej stali nierdzewnej oraz szkła. Użycie takich materiałów, staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół pozwoliły osiągnąć doskonały efekt wizualny i nie tylko...

Produkty z linii Familio Pro gwarantują niezawodność pracy oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, najgorętsze upały czy siarczyste mrozy nie wpływają na wygląd i działanie tych urządzeń przez wiele lat. Klasyczną, nieprzemijalną elegancję uzupełniają podświetlane przyciski i pola opisowe. Dzięki nim odwiedzający szybko upewnią się, że trafili pod właściwy adres.

Wideodomofony nowoczesnych ludzi

Wygoda, jakość, niezawodność. Tego oczekujemy od współczesnych urządzeń. Dlatego wideodomofony Familio Pro zostały wyposażone w funkcję komunikacji wewnętrznej realizowanej między monitorami. Równie łatwo wygląda współpraca z urządzeniami zewnętrznymi.

Za pośrednictwem wideodomofonów Familio Pro masz więc nie tylko możliwość otwierania drzwi i bramy, ale także sterowania automatyką Twojego domu. Wszystko to odbywa się w prosty, intuicyjny sposób przy pomocy monitora z panelem dotykowymi.

Wideodomofon -
Wideodomofon -

Dom zaczyna się od wideodomofonu

Doskonale wiemy, jak komfortowe dla Ciebie jest poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu skonstruowaliśmy wideodomofony Familio Pro w taki sposób, aby zapewnić Ci kontrolę nad tym, co się dzieje przed domem.

Do Twojej dyspozycji dajemy duży, wygodny, sterowany dotykowo panel, który wyświetla obraz z kamery o szerokim polu widzenia. Kamera ta jest wyposażona w dyskretne podświetlenie niezbędne do podglądu obrazu nocą. Wszystko to sprawia, że możesz czuć się bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.

Dowiedz się więcej - sprawdź ofertę wideodomofonów