« wróć na stronę główną

Szybki rozwój technologii towarzyszy naszej branży od samych jej początków. Proste modele domofonów z końca XX wieku można jeszcze co prawda spotkać w wielu budynkach, jednak coraz częściej zastępowane są nowoczesnymi urządzeniami. Wielu właścicieli bądź zarządców obiektów decyduje się na wprowadzenie rozwiązania, które zapewni nie tylko odbiór dźwięku, ale też obrazu. Pozwala to jeszcze lepiej kontrolować dostęp do budynków, a także prezentuje się bardziej prestiżowo. Polski producent wideodomofonów - nam warto zaufać Działamy w branży od lat 90-tych ubiegłego wieku. Zaczynaliśmy od produkcji domofonów, a dziś nasza oferta jest znaczenie poszerzona. Jesteśmy bowiem znani także jako producent wideodomofonów z Poznania – nasza siedziba znajduje się w Suchym Lesie, miejscowości zlokalizowanej w powiecie poznańskim i bezpośrednio sąsiadującej ze stolicą Wielkopolski.

Polski producent domofonów

Zyskaliśmy uznanie jako dostawca rozwiązań dla obiektów wielomieszkaniowych, ale zależy nam także na dotarciu do klientów indywidualnych. Warto nam zaufać, ponieważ posiadamy duże doświadczenie w branży i jako polski producent wideodomofonów działający od wielu lat w tym obszarze, nawiązaliśmy liczne relacje biznesowe z firmami dystrybucyjnymi oraz instalacyjnymi. Dzięki temu zapewniliśmy łatwy dostęp do naszych produktów oraz zapewniliśmy szybki montaż urządzeń. Nowoczesny system kontroli dostępu w Twoim domu Proponowane przez nas urządzenia stały się odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników. Będąc producentem wideodomofonów proponujemy nowatorskie rozwiązania w zakresie kontroli dostępu do budynków jedno- i kilkurodzinnych, które umożliwiają transmisję sygnału wiedo wraz z sygnałem audio. Wykorzystane rozwiązania techniczne pozwalają również na wykonanie łączności wewnętrznej między monitorami. Projektując urządzenia pomyśleliśmy także o ich estetycznym wyglądzie. Zastosowaliśmy w nich wideomonitory o nowoczesnym designie z płaskim frontem - niektóre egzemplarze naszego sprzętu posiadają wbudowany system głośnomówiący, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania słuchawki. O estetycznym wyglądzie decyduje także rodzaj montażu - niektóre z naszych urządzeń mają możliwość instalacji podtynkowej. Intuicyjna obsługa sprzętu od poznańskiego producenta

Wideodomofony z Poznania

Będąc producentem wideodomofonów mamy duże doświadczenie w branży produkcji systemów kontroli dostępu. Dzięki temu doskonale zdajemy sobie sprawę jak zapewnić intuicyjną obsługę naszego sprzętu. Gwarantujemy przede wszystkim odpowiednich wymiarów klawiaturę, która umożliwia proste sterowanie systemem – w większości modeli jest ona dodatkowo podświetlana. Ponadto wprowadziliśmy w urządzeniach indywidualnych przycisk wywołania każdego adresu, a także zapewniliśmy kilka wariantów otwierania drzwi, m.in. za pomocą kart, breloków, indywidualnych kodów. Urządzenia posiadają także przyciski regulacji głośności dzwonienia, tonu dźwięku, jasności obrazu, nasycenia koloru, które pozwalają na dostosowanie parametrów do aktualnych warunków jak między innymi poziom jasności i hałasu w pomieszczeniu.