« wróć na stronę główną
 • Nowe ramki i maskownice zabezpieczające do centrali CDNP7ACC

  Nowość w naszej ofercie Ramki i maskownice zabezpieczające do centrali CDNP7ACC! Sprawdź jakie mają zalety!

 • Sprawdź co się zmieniło w panelach Familio!

  Z 10 do 150! Panele Familio z zamkiem szyfrowym, od teraz dostępne są dla większej liczby mieszkań.

 • Jaki domofon do bloku będzie odpowiedni?

  Domofon to urządzenie, które znajduje się niemal w każdym budynku mieszkalnym. Blok, obiekt użyteczności publicznej czy dom jednorodzinny – wszędzie tam przydatny będzie sprawnie działający domofon. Jego obecność ma wiele korzyści, a jedną z nich z całą pewnością jest wygoda.

 • Jaki domofon do domu wybrać?

  Sprawny domofon to urządzenie, które jest niezwykle przydatne w każdym domu. Znacznie ułatwia komunikację pomiędzy gościem a domownikiem, co więcej, odpowiedni domofon do domu to nie tylko kwestia komunikacji, ale również bezpieczeństwa. To niejako pierwsza rzecz, z którą musi zmierzyć się każdy gość przed wejściem na naszą posesję. Jaki jest najlepszy domofon? Czym kierować się przy jego wyborze?

 • Domofon bezprzewodowy czy przewodowy?

  Obecnie trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek budynek bez domofonu. Jeszcze do niedawna w większości domów montowane były tradycyjne przewodowe domofony, jednak teraz rynek tych urządzeń elektronicznych jest znacznie bardziej różnorodny. Wybór właściwego urządzenia zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz tego, gdzie zostanie zamontowane. System domofonowy składa się z kilku urządzeń, które wchodzą w skład całego zestawu, jednak w zależności od rodzaju domofonu na jaki się zdecydujemy mogą się one od siebie różnić.