Regionalny koordynator ds. rozwoju rynku

Data dodania: 06/08/2021

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami na podległym terenie: województwo zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.
  • Sprzedaż produktów i realizację zamówień.
  • Udzielanie informacji o produktach firmy.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Doradztwo techniczne.
  • Prowadzenie działań na rynku inwestycyjnym.
  • Profesjonalną obsługę Klientów.
  • Realizację polityki marketingowej.
  • Dokonywanie analizy rynku.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (znajomość branży mile widziana).
  • Wykształcenia min. średnie (preferowane techniczne).
  • Gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  • Mile widziane: Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Umowę o współpracę (opartą na własnej działalności).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + premia kwartalna + premia roczna).
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, praca z nowymi technologiami itp.).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne
  • Czynny udział w wydarzeniach sportowych

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Wypełnij formularz i aplikuj

    Załącz CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając formularz lub wysyłając CV na e-mail: kariera@aco.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”