Pracownik Działu Mechaniki – Montażysta Działu Produkcji

Data dodania: 06/21/2021

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (wykrawarki rewolwerowej, prasy krawędziowej oraz frezarki),
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją, w ogromnej większości gięte elementy mają 90 stopni,
  • wstępna obróbka elementów wykonanych na maszynie,
  • odczytywanie danych z rysunku technicznego,
  • kontrola i weryfikacja wyprodukowanego produktu,
  • obróbka blachy do maksymalnej grubości 1,5mm,
  • gięcie elementów o małych gabarytach, głównie proste kątowniki, zetki, puszki itp.
  • LUB Lutowanie elementów elektronicznych, montaż mechaniczny podzespołów i urządzeń elektronicznych, testowanie urządzeń.

Nasze wymagania:

  • sumienność, dokładność podczas wykonywania pracy,
  • chęć uczenia się z racji częstej zmiany zadań (oferujemy przyuczenie do obsługi maszyn),
  • ogólna znajomość narzędzi pomiarowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy obsłudze pras krawędziowych lub wykrawarki rewolwerowej,
  • ogólna wiedza mechaniczna.
  • LUB posługiwanie się elektronarzędziami, praca przy montażu podzespołów i innych drobnych komponentów, znajomość techniki lutowania (możliwość przyuczenia), znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, wymagane zdolności manualne.

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę dwuzmianowa w zależności od potrzeb bez presji na wyniki
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę sportową OkSystem
  • ubezpieczenie grupowe
  • spotkania integracyjne
  • dobrą atmosferę w młodym zespole
  • czynny udział w wydarzeniach sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Wypełnij formularz i aplikuj

    Załącz CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając formularz lub wysyłając CV na e-mail: kariera@aco.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”